چاپ        ارسال به دوست

روز دانشجو در دانشگاه نبی اکرم (ص) گرامی داشته شد.

آیین گرامیداشت روز دانشجو با حضور رئیس دانشگاه، معاونین و خانواده شهید مدافع حرم شهید حامد جوانی در دانشگاه نبی اکرم(ص) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه نبی اکرم (ص) ، آیین تکریم روز دانشجو به همت بسیج دانشجوئی دانشگاه نبی اکرم (ص) در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار گردید.

در این مراسم  که با حضور دکتر میلانی، رئیس دانشگاه و همچنین معاونین ایشان برگزار شد، استاد جواد غفاری از فرماندهان 8 سال دفاع مقدس در سخنرانی خود جبهه فعلی جنگ را دانشگاه دانست و با توجه به اینکه هدف دشمن از ایجاد جنگ نرم ، حمله به افکار و عقاید دانشجویان بیان نمود بدین جهت آگاهی و هوشیاری بیشتر دانشجویان را در این مبارزه خواستار شد. تجهیز دانشجویان به علم روز دنیا و توام ساختن این علم با عقاید شیعه را بهترین ابزار برای مقابله با جنگ نرم دشمن ابراز کرد.

در ادامه این مراسم پدر شهید حامد جوانی، از اولین شهدای مدافع حرم دانشجو، به ذکر خاطراتی از فرزند شهیدش پرداخت و سپس از خانواده این شهید بزرگوار تجلیل شد.


٠٩:١٥ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٣٣٨١    /    تعداد نمایش : ٢٣٥١تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.