چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاون دانشجوئی و فرهنگی

برگزیدگان جشنواره " کرونا و مسئولیت فرهنگی اجتماعی دانشجویان" مشخص شدند

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص)، خانم دکتر ولایتی، معاون دانشجوئی و فرهنگی موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص) در آغاز جلسه با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور در اسفندماه سال گذشته، مسئولیت قشر فرهیخته و دانشگاهی را برای آگاه سازی جامعه از تبعات رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی را بیش از پیش عنوان کرد و برگزاری این جشنواره را در این راستا دانست.

ایشان با اشاره به مهیا شدن بستر آموزش مجازی و راه اندازی نرم افزار استاندارد LMSدر موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص) را فرصتی بی نظیر در برگزاری چنین جشنواره های دانست و برگزاری دوره های آموزشی دفتر توانمند سازی دانشجویان در قالب این نرم افزار را آغازی بر فصل جدیدی از آموزشهای دانشگاهی عنوان کرد.

وی حضور دانشجویان دانشگاههای مختلف اعم از دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دانشگاه هنر اسلامی تبریز ، دانشگاه تبریز، دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، دانشگاه فنی حرفه ای الزهراء تبریز را به همراه دانشجویان موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص) را نقطه قوت جشنواره ابراز داشت. در پایان جلسه از نفرات برتر جشنواره با اهداء لوح و هدایای نقدی  تقدیر بعمل آمد.

نفرات برتر برگزیده به شرح زیر می باشد:

بخش فیلم و استندآپ کمدی

  1. نفر اول :مهران امیری فرد از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
  2. نفر دوم: لیلا کلیائی از موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص)

بخش پوستر و تصویر سازی

  1. نفر اول: مهدیه جمشیدی از دانشگاه الزهراء تبریز
  2. نفر دوم : زهرا میرزا محمدی از موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص)
  3. نفر سوم: زیبا حاجی محمدلو از موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص)

بخش شعر و داستان

  1. نفر اول : شفیقه طهماسبی از موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص)
  2. نفر دوم: امین ابوالحسنی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
  3. نفر سوم: محمد شماعی از دانشگاه هنر اسلامی تبریز


٠٨:٠٤ - دوشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٤١٠٩    /    تعداد نمایش : ٣١٨تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.