چاپ        ارسال به دوست

توضیحات مدیر دانشجوئی در خصوص ثبت نام دانشجویان ورودی جدید(1398)

مدیر دانشجوئی دانشگاه نبی اکرم(ص) زمانهای ثبت نام ورودی های جدید را تشریح کرد:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه نبی اکرم(ص)، سیدفاضل بلاغی مبین، ضمن تبریک به کلیه قبولین این دانشگاه زمان ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد را روزهای 24 و 25 شهریور اعلام و برای قبولین دوره های کارشناسی ناپیوسته و کاردانی فنی و حرفاه نیز روزهای 23، 24 و 25 شهریور را بعنوان روزهای ثبت نام اعلام نمود ایشان ثبت نام دوره کارشناسی(کنکور سراسری) را نیز روزهای 26، 27 و 28 شهریور بیان داشت.

ایشان در تشریح خدمات وام کمک شهریه برای دانشجویان ورودی جدید، از وامهای بانک رسالت، بانک مهر ایران و وام قرض الحسنه صندوق دانشگاه نبی اکرم(ص) نام برد که وام بانک رسالت برای دوره های کاردانی و کارشناسی مبلغ 2 میلیون تومان و برای دوره های کارشناسی ارشد تا سقف 5 میلیون تومان خواهد بود که باز پرداخت آن 18 ماهه با کارمزد 2 درصد و بدون نیاز به ضامن (تنها با یک فقره چک ضمانت به مبلغ 110 درصد وام) قابل پرداخت می باشد.

وی وام بانک مهر ایران را از محل اعتبارات صندوق رفاه دانشجویان دانسته و مبلغ آن برای دانشجویان مقطع ارشد 11500000 بوده و برای کارشناسی و کاردانی 5000000 ریال با بازپرداخت 60مامه که بعد از فراغت از تحصیل اقساط آن شروع خواهد شد.

بلاغی، وام صندوق قرض الحسنه نبی اکرم(ص) را نیز یکی از راههای پرداخت شهریه دانست و ابراز داشت این وام کوتاه مدت(یکساله) بوده که طی چهار فقره چک (سه ماه به سه ماه) قابل پرداخت می باشد.

ایشان ابراز داشت: تمهیدات لازم در خصوص خوابگاه دانشجویان غیر بومی صورت گرفته و همه متقاضیان خوابگاه به خوابگاه خودگردان درجه یک معرفی خواهند شد.

بلاغی همچنین از توزیع ناهار دانشجوئی در طول تحصیل با نرخ مصوب صندوق رفاه خبر داد و کیفیت غذای توزیع شده را بسیار عالی دانست.


١٨:١٤ - يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٣٩٨٨    /    تعداد نمایش : ١٣٦٦تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.