چاپ        ارسال به دوست

آغاز انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه نبی اکرم (ص)

انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی دانشگاه نبی اکرم (ص) از 24 مهرماه آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه نبی اکرم(ص)، بنا به اعلام مدیر آموزش و امور دانش آموختگان این دانشگاه، متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می توانند از روز 24 مهرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده و رشته های تحصیلی دانشگاه نبی اکرم (ص) را انتخاب کنند. طبق اعلام آقازاده، در این مرحله دو رشته جدید انیمیشن و زبانشناسی همگانی نیز به رشته های تحصیلی مقطع ارشد اضافه شده است که رشته انیمیشن جزء رشته های منحصر بفردی است که غیر از این دانشگاه فقط دو دانشگاه دیگر در ایران این رشته را دارند.

آقازاده زمان مراجعه برای ثبت نام در رشته های مقطع کارشناسی را نیز 25 مهرماه اعلام کرد و افزود داوطلبان تحصیل در رشته هایی همچون مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی معماری، مهندسی برق، مهندسی انرژی، بازیگری -کارگردانی، ارتباط تصویری، مدیریت بازرگانی، حسابداری و ... میتوانند از روز سه شنبه 25 مهرماه با مراجعه به دانشگاه نبی اکرم(ص) ثبت نام نموده و شروع به تحصیل نمایند

ایشان زمان ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته را اول آبانماه اعلام کرد و افزود داوطلبان می توانند از اول آبانماه به دانشگاه نبی اکرم (ص) مراجعه و ثبت نام کنند ضمنا زمان ثبت نام مقطع کاردانی پیوسته (فنی حرفه ای) نیز دوم آبانماه در محل دانشگاه نبی اکرم(ص) خواهد بود .

دانشگاه نبی اکرم(ص) در سال 1375 شروع به جذب دانشجو نموده و تاکنون توانسته است نزدیک به هشت هزار نفر دانش آموخته در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد تحویل جامعه علمی کشور نماید و در سال 1395 در سطح بندی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور در بالاترین سطح قرار گرفت.


١٦:٠٥ - يکشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٣٢٦٤    /    تعداد نمایش : ١٦٧٨تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.